si me lujt Counter Strike ne rrjet

Shko poshtė

si me lujt Counter Strike ne rrjet

Mesazh  admin prej Sun Apr 06, 2008 2:42 am

Te keni te instaluar Counter Strike 1.6
Te keni te instaluar PAtch per Counter Strike 1.6
Te keni te instaluar SXE Injected

Ne kete link mund ti merrni tre programet dhe ti instaloni

ftp://game.kujtesa.com/

Pastaj pasi ta hapni lojen Counter Strike ju klikoni te

Find Server >> Favourites >> add server dhe

i shtoni njerin nga keta servere

cs1.ipko.net
cs2.ipko.net
cs3.ipko.net
cs4.ipko.net
cs5.ipko.net

game.kujtesa.com:27016
game.kujtesa.com:27017
game.kujtesa.com:27018

nese ju duhet ndihme atehere klikoni mbi kete link dhe i keni te spjeguara me foto

http://kujtesa.com

admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 64
Join date : 30/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://gjeni-security.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi