Ora ėshtė Tue Nov 20, 2018 9:16 pm


 • Forum
  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Hacking Reportazhe


  Raportoni me shkrim ose edhe me foto apo video se si hackuat dicka.
  2 Temat
  2 Mesazhet
  Tue Apr 22, 2008 1:32 am
  admin tu hakir sajt te kompjuterave e xheta aisha goodison (kengetare)
 • programe per msn


  ketu mund te postoni disa programe per msn dhe te merni disa programe per msn
  11 Temat
  11 Mesazhet
  Wed Apr 09, 2008 12:52 pm
  admin Vjedhja e email te ndryshem
 • voto forumin


  ju mund te votoni furumin
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Mon Apr 07, 2008 3:29 am
  admin voto forumin
 • lojra


  ketu do te postoni lojra gjith ashtu edhe do mirni
  8 Temat
  8 Mesazhet
  Sun Apr 06, 2008 2:51 am
  admin lojra te mira
 • 1 Temat
  1 Mesazhet
  Fri Apr 04, 2008 9:00 am
  admin Barcoleta {mos keshni shum se sdihet cka ndodhen!!!}
 • prezanto veten


  ketu mundeni te prezantoni vehten
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • 1 Temat
  1 Mesazhet
  Fri Apr 04, 2008 8:47 am
  admin Partneret Tone
 • 1 Temat
  1 Mesazhet
  Wed Apr 02, 2008 1:05 pm
  admin Lajmėrim: Regullat e forumit
 • muzika (music)


  ketu do te merni dhe do te postoni muzika(music)
  3 Temat
  3 Mesazhet
  Sat Apr 12, 2008 1:08 am
  admin Ass Like That-Eminem
 • filma


  ketu do te postoni dhe do te merni filma.
  3 Temat
  3 Mesazhet
  Thu Apr 03, 2008 3:07 am
  admin Ni Web Ku Muni Me Downloadu Filma
 • basketbol


  per adhuruesit e basketbollit, Mund te shkruni per adhuruesit e juaj
  3 Temat
  3 Mesazhet
  Sat Apr 05, 2008 2:49 am
  admin lajme nga basketboli
 • tenis


  adhuruesit e tenisit. shkruni per tenis se kush ju pelqen mese shumti
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Sat Apr 05, 2008 2:44 am
  admin ~~~~~~~~~~ tenis ~~~~~~~~~~~~~
 • FUTBOLL


  KETU DO TE POSTONI DHE DO TE MERNI GJITHCKA RETH FUTBOLLIT
  16 Temat
  16 Mesazhet
  Wed Apr 02, 2008 1:00 pm
  admin Rezultatet sportive
Kush ėshtė nė linjė

1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 5 mė Thu Dec 13, 2012 5:59 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 54 artikuj

Forumi ka 3 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri lulzim


 • Mesazhe tė rejaMesazhe tė reja
 • Asnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri
 • Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur