nbaaaaaaaaaaaaaaaa

Shko poshtė

nbaaaaaaaaaaaaaaaa

Mesazh  admin prej Sat Apr 05, 2008 2:47 am

NBA: LA Lakers mposht Phoenix Suns

Los Angeles Lakers ka shėnuar fitore 122-115 ndaj Phoenix Suns, me Kobe Bryant qė shėnoi 38 pikė dhe Andrew Bynum, qė arriti pikėt mė tė larta tė sezonit, 28. Kjo fitore ishte e treta nė seri pėr Lakers, dhe e nėnta nė 11 ndeshjet e fundit.
Bryant, i cili tė dielėn u bė lojtari mė i ri qė arrin 20 mijė pikė, shėnoi 26 nga 38 pikėt e tij nė pjesėn e dytė tė ndeshjes. “Mendoj se jemi njė ekip solid”, ka thėnė Bryant, i cili bėri edhe shtatė asistime dhe pesė kėrcime. “Kur luani kundėr Phoenix, duhet tė jeni tė qėndrueshėm. Mund tė bėni ca lėshime, por mbrojtja dhe sulmi duhet tė funksionojnė mirė. Ne po e bėjmė kėtė vazhdimisht”.

Mysafirėt Clevealand Cavaliers u rikthyer nga 10 pikė disavantazh pėr tė fituar nė fund ndaj Miami Heat, me rezultat 98-82. LeBron James shėnoi 25 pikė dhe bėri 12 asistime. Portland Trail Blazers shėnuan fitoren e 11-tė nė varg, pas rezultatit 89-79 ndaj Seattle SuperSonics. CHAMPION LEAGU [img][/img]

admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 64
Join date : 30/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://gjeni-security.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi