Vjedhja e email te ndryshem

Shko poshtė

Vjedhja e email te ndryshem

Mesazh  admin prej Wed Apr 09, 2008 12:52 pm

Vjedhja e email te ndryshem

hmm nje msim i thjesht por i vyshem per disa... Laughing

se pari e download limewire, apo bearshare etj
ja pra linku i limewere:
download:
http://www9.limewire.com/download/LimeWireWin-full.exe

tani e downlloadojm edhe e instalojm me pas e hapin programin dhe kerkojm keshtu : " .ctt " (pa thonjeza) pastaj na dalin listat e ndryshme me e-maila.
e downloadojn nje kontakt list apo sit doni krejt downloadoni Wink pastaj at list e hapim me Notepat dhe i shohin e-mailat Laughing

sit doni ti regjistroni krejt ato e-mali ne msn per mes mejumar koh njo ka njo veproni kshtu.
e hapim mesingjerin shkojm ne Contacts pastaj Import Contacts from File.... pastaj shkojn ku e kemi qat fajll qe ke " .ctt " e marin at dhe e prekim open edhe krejt e-malit qka kan qen ne at list regjisrohen ne msne juaj Laughing

admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 64
Join date : 30/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://gjeni-security.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi