Barcoleta {mos keshni shum se sdihet cka ndodhen!!!}

Shko poshtė

Barcoleta {mos keshni shum se sdihet cka ndodhen!!!}

Mesazh  admin prej Fri Apr 04, 2008 9:00 am

Biciklla


ja kish pa ble baba djalit vet bicikllen fintak te re.... dhe ky djali gjeth diten tu i gra .. kur nje dit hyn ne dyqan me ble diqka dhe kur del perjasht ja kishin pa vjedh bicikllen..... dhe ule ky djali duke kajt...at dit ishte kan nje vorrim i nje plakes.... kur ne at moment kalojn vorragjit perskej keti djalit dhe e shofin duke qajtur dhe i thot njeri vorragji keti djalit, mos u merzit shum se asht kan e vjeter....ju pergjigjet djali... edhe se asht kan e vjeter i kisha hyp dhe nja 5 a 6 her...... haha

admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 64
Join date : 30/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://gjeni-security.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi