Ronaldo nuk e zbulon sekretin e gjuajtjes sė lirė

Shko poshtė

Ronaldo nuk e zbulon sekretin e gjuajtjes sė lirė

Mesazh  admin prej Wed Apr 02, 2008 12:55 pm

Ylli i Manchester Unitedit, Cristiano Ronaldo, duke folur pėr Sky Sport, ka refuzuar tė tregojė saktėsisht se si arriti ta realizojė gjuajtjen e lirė aq shkėlqyeshėm, nė ndeshjen e mesjavės kundėr Portsmouthit.

“Sekreti? Nuk do ta zbuloj. Mund tė them vetėm se suksesi apo dėshtimi nė momentin e gjuajtjes ėshtė i lidhur me pozicionin e trupit, mėnyrėn e vrapimit drejt topit dhe mėnyrėn se si pozicionohet kėmba”, ka thėnė portugezi.

“Nė atė moment mendoj vetėm nė cilėn anė do ta dėrgoj. E shoh topin, e shoh rrjetėn dhe them me veten ‘gjuaj Ronaldo’, pastaj godas. Ndonjėherė pėrfundon mirė, ndonjėherė jo aq mirė”

admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 64
Join date : 30/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://gjeni-security.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi